Congas & Bongos

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4,4 MB
  • Sürüm 3.7
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Kolb Apps
Eğlenceli bir müzik oyunu arıyorsanız Congas & Bongos mobil oyununa ücretsiz dahil olabilirsiniz.

Congas & Bongos mobil oyununu Android  işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ve tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Müzik kabiliyetinize güveniyorsanız ve el becerinizin yüksek olduğunu düşünüyorsanız Congas & Bongos mobil oyununda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Latin perküsyon sesleri ile davul pad üzerinde performans sergilemek için Congas mobil oyuna sahip olabilirsiniz. 

Gün boyu yaşadığınız stresi Congas mobil oyununda vakit geçirerek üstünüzden atabilirsiniz. Congas veya bongosunu oynayın ve akıllı cep telefonunuzda eğlenceli vakit geçirin. Canlı müzik yapmak için mobil cihazınızı kullanmanız yeterli olacaktır. Müzik dünyasına dahil olmak için illa enstrüman satın almanıza gerek yoktur. Akıllı cep telefonunuz enstrüman görevi yapacak kıvamdadır. 

Gerçekçi bir şekilde dizayn edilen sesleri çıkarmak için kullanmak istediğiniz davulu seçin. Conga, bongo, Crash, Cymbal, çanları ve vibraslap gibi enstrümanlar arasından birini seçerek kendi müziğinizi yapma keyfini yaşayabilirsiniz. Çaldığınız müzikleri kaydederek daha sonra arkadaşlarınıza dinletme imkanını elde edebilirsiniz. Congas mobil uygulaması sizlere eşsiz eğlence sunuyor. 

Congas & Bongos indir